Chcete pomoci ?

Jsme maličký spolek a proto je pro nás důležitá každá forma pomoci, jsme na ní vlastně závislí, a proto budeme vždy neskonale vděčni za jakýkoli dar, ať již finanční nebo věcný, či za aktivní zapojení se, například formou dočasné péče.

A jaké jsou možnosti?

Finanční dary

Můžete přispět na      transparentní účet 2800983104/2010      vedený u Fio banky.
Pro ty, kteří chtějí zůstat v anonymitě slouží      běžný účet     2801188882/2010      vedený u Fio banky.
Pro přispěvatele ze zahraničí slouží    eurový účet   .
Všechny potřebné údaje pro    převod ze zahraničí    zde.

X Číslo účtu
2300983108 / 2010
Majitel
Čtyřlístek pro hafany, z.s.
Bažantnice 428
Albrechtice
735 43
Česká republika
IBAN
CZ5720100000002300983108
BIC/SWIFT
FIOBCZPPXXX
Pomůže jakákoliv malá částka. Všechny peněžní prostředky jsou použity na veterinární péči, jako jsou kastrace pejsků z množíren, léčení, očkování a podobně, ale i na zakoupení ostaních věcí nezbytných pro starost o zvířata.
V případě zájmu ( pište na email ctyrlistekprohafany@seznam.cz ) je možno samozřejmě vystavit potvrzení pro odečet z daní.

Nakupujete na internetu ?

Nakupujte jak jste zvyklí u těch nejlepších e-shopů a podpořte tím i nás. Stačí k tomu jeden krok navíc.
Na internetovém portálu GIVT najděte svůj oblíbený e-shop, kde uvidíte i počet procent, které ze sumy vašeho nákupu (bez DPH) bude věnováno našemu spolku.
Poté nakoupíte na stránkách zvoleného e-shopu tak, jak jste zvyklí. Neplatíte nic navíc, jen sobě splníte své přání a pomůžete dalšímu hafanovi!

A přidejte si

   GIVT Pomocníka   
- a GIVT za Vás dá 10 Kč na dobrou věc teď hned !
- při návštěvě e-shopu vás upozorní, že můžete pomáhat.

Nebo chcete naplnit misky našich hafanů ?

Stačí navštívit každý den jednou portál    Click and Feed     a vždy kliknout na tlačítko " Klikni zdarma a naplň misku ", poté na jeden, nebo více, ze zobrazených reklamních bannerů a Váš klik/kliky bude přeměněn na skutečné krmení pro naše hafany.

Materiální dary

Krmivo

Granulovanou psí potravu samozřejmě uvítáme, ale méně kvalitního je lepší nežli mnoho nekvalitního, takže prosíme, granule z hypermarketů ne - ty spíše uškodí zdraví pejsků. Potěší pak i různé kapsičky a pamlsky, oni na tom jsou pejsci stejně jako my...

Přípravky

Proti parazitům vnějším i vnitřním, psí šampony

Ostatní

Obojky, vodítka, náhubky, pelíšky, psí hračky, to vše nemusí být úplně nové, ale alespoň funkční a po nějakou dobu použitelné.
Dále pak vlastně jakékoli jiné věci v dobrém stavu, které už doma nepotřebujete nebo nechcete, my je pak následně prodáme v aukcích. Pokud se pro takový dar rozhodnete, upozorněte nás, že jsou to věci určené k prodeji.

Dočasná péče

Jde o poskytování přechodného domova pro pejsky, nežli se jim najde nový páníček. Pokud byste se pro tuto formu pomoci rozhodli, přečtěte si   ZDE    smlouvu   " Dohoda o dočasné péči ".
A pokud vás ani toto neodradí, spojte se s námi mailem, nebo telefonicky a domluvíme se na dalším postupu.