SBÍRKA NA OPERACI pro JEANA VALJEANA

Sbírkový transparentní účet 2801230913/2010
IBAN účtu : CZ2020100000002801230913
BIC kód : FIOBCZPPXXX
  Do zprávy pro příjemce uveďte účel daru – Jean operace.  

Když jsme před pěti měsíci našli na zahradě azylu kostřičku potaženou zjizvenou kůži, netušili jsme, jak moc nám tento zbídačený tvoreček změní život. Od tohoto dne je náš život velice pestrý, takový rozmanitý.

Ačkoliv byl Jeanovi Valjeanovi odhadnut věk na cca 5 měsíců, fyzicky i mentálně byl na tom stejně, jako by se právě narodil. O to hezčí chvíle jsme s ním prožívali, když se den ode dne zlepšoval, sílil a jeho urputná snaha ” fungovat ” jako ostatní nás dojímala a obšťastňovala zároveň. Po určitém čase, kdy už Jean tolik nespal a neodpočíval, nešlo přehlédnout, že čím dál více pije a močí.
Po sérii různých vyšetření a testů, které vylučovaly jednu nemoc po druhé, byla Jeanovi na klinice v Brně konečně stanovena diagnoza: Intrahepatální single portosystémový zkrat ( PSS ). Jeanovy vyhlídky do budoucna se zmenšily na minimum.Pokud nebude operován na klinice v Německu, bude žít nějakou dobu na jaterní dietě a lécích – jak dlouho, to se neví. Jeho věčná žízeň a následné močení ho bez operace budou pronásledovat až do jeho předčasné smrti. Částka na operaci této nejtěžší formy PSS je předběžně odhadována na nejméně 6000 euro. I když je to velká částka, nechceme Jeanovi vzít šanci na dlouhý a kvalitní život. Sice je z něho v tuto chvíli statný 25 kilový pan pes, ale jeho mrňavá,nefunkční játra postupně přivodí další nemoci, jeho zdravotní stav se bude zhoršovat a povede k předčasné smrti. Svěříme tedy Jeanův osud do vašich rukou. Vy rozhodnete, jak bude miláček Jean dál žít.

Pokud se rozhodnete přispět Jeanovi na operaci, svůj finanční dar prosím, zasílejte na   transparentní sbírkový účet 2801230913/2010 a do zprávy pro příjemce uveďte účel daru – Jean operace  . Takto označené částky budeme sčítat a ve chvíli, kdy sbírka dosáhne potřebné hodnoty, objednáme Jeana na operaci .
Do té doby bude Jean žít na dietě a lécích.
Předem děkujeme všem za každý – třeba jen velmi malý obnos, který posune Jeana aspoň o metr směrem ke klinice, kde Jeanovi mohou zachránit život.